• Tiskoviny

  Zabýváme se také výrobou tiskovin. Zajistíme vám vše od návrhu až po realizaci tisku. V naší nabídce naleznete tisk vizitek, letáků, plakátů, ale také billboardů, či reklamních plachet. Vaše tiskoviny budou naším grafikem zpracovány tak, aby byly jednoduché, líbivé a zároveň levné.

  Čti více
 • Grafické služby

  První dojem, který uděláte, má vliv na to, jak jste vnímáni. Proto je vizuální stránka vaší prezentace důležitá, ať už se jedná o loga, maskoty, nabídkové letáky, firemní tiskoviny, časopisy a noviny, kalendáře, obalový design, potisky CD a DVD nebo třeba blahopřání PF.

  Čti více
 • Polepy

  Vyrábíme vyřezávané polepy,tištěné polepy,okenní grafiku.Zhotovíme vyřezávané i tištěné polepy a samolepky vhodné pro polepení dopravních prostředků, výloh, orientačních tabulí atd. podle dodané předlohy nebo vytvoříme grafický návrh podle Vašich představ.

  Čti více
 • Tvorba webu

  Tvoříme webové stránky na míru Ať už jste velká firma nebo živnostník, u nás vždy najdete optimální řešení přímo pro Vás! Zjistíme Vaše požadavky, vytvoříme unikátní grafický design a dle Vašich požadavků vytvoříme celý systém. U nás jste jako navíc jako doma – poskytujeme všechny služby “pod jednou střechou”! Zajistíme Vám webhosting, zaregistrujeme doménu, vytvoříme web a zajistíme optimalizaci pro vyhledávače.

  Čti více